Viis nädalat Fitlapiga

Alustame algusest, sest kõik tausta ei tea. Fitlapiga tekkis sõprus juba 1,5 aastat tagasi. Siis läks mõnda aega hästi, aga vastu suve pikalt gramme lugedes siiski vastu ei pidanud. Sõprust uuendasin septembris, kui selgus, et suvega on juurde tulnud kolm kilo ja kuidagi on vaja pidurit tõmmata, kui ei taha just varsti trepist alla veereda (mu kodu on läbi kahe korruse). Need numbrid, mida korrigeerida, on küll nii väikesed, et enamik sõpru imestab, aga ma olen vist natuke maksimalist ehk parem kohe, kui üldse mitte.

Ja ma pidin pikali kukkuma, kui täna selgus, et viie nädalaga on seljast kadunud 4 kilo ja seda veel minu praeguse toitumise juures.

Nimelt on mul iga nädal olnud mingi tähtpäev tähistada  – küll 10 pulma-aastapäev, küll oma sünnipäev,  mida sai veel mitu päeva peetud. Ei ole neil päevil loobunud harilikest suupistetest ega veinist ja söönud kõhu ikka korralikult täis.  Või esmaspäeval käisin külas, kus pakuti nii head parti (koos nahaga), et siiani suu jookseb vett. Ja Itaalia juustu. Ning eile oli Fitlapi menüüs nii hea liha, et ma ei saanud ainult oma lubatud 80 grammiga piirduda. Söömine ja maitsed on mulle alati meeldinud.

Esmaspäeval ma ei kaalunud ka, sest pühapäeval sai päris kiire tempoga 26 kilomeetrit läbi matkatud ja kuigi ma jõin ära umbes 1,5 liitrit vett, pani keha selle ilusti kõik tallele. Ma saan sellest kohe aru, sest näiteks pahkluud on paistes. Eile olukord normaliseerus, jooksin siis kempsu vahet ja tänaseks ongi üle 1,5 aasta taas kuuega algav number kaalul.

Tegelikult kukkusin pikali juba eile, kui  üle viie nädala endalt mõõte võtsin. Kõhu pealt kadunud 11 sentimeetrit, kann 3 cm väiksem ja isegi reis andis 1,5 cm ära. Ei teagi nüüd kohe, mida omale rõõmust selga proovida. Mul vist polegi ühtegi väikest asja igaks juhuks hoiul.

Ühesõnaga, kes tahab, liitub ka. Minu lingil toksides, peaks mina sellest ka mingit kasu saama. Hetkel lubatakse, et ma oma kolme kuuga saan ilusti hakkama ja lisaaega ei vaja ning ma juba arvan ka, et see 65 kilo on juba natuke äärmuslik, nii et olen juba varem väga rahul. nii et viimased nädalad võiks juba hoiurežiimiga tutvuda.

Fitlapi menüü toidud on lihtsad ja maitsvad, aga portsud muidugi kohutavalt väiksed. Või noh, juurikaid võib palju olla, aga lihasööjale on see 80-grammine tükk ikka vähe. Minu hetke päevakaloraaž on kõigest 1274 kcal.

Liitumise link: FITLAP

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.