Veteranide MM orienteerumises

Nagu juba varem öeldud, toimus veteranide orienteerumise MM sel aastal Eestis ja sellest võttis osa ka meie Issi. Inimesel peab ju mingi hobi ja eesmärk olema. Praeguseks on see pingutus juba läbi. Täna olid pika raja finaalid Pikasaares. Minu meelest ikka suur asi, et Eesti omale sellise võistluse korraldamise sai.

Tegelikult on sellist üritust parem kaasa elada kodus arvuti taga, nii mõnest punktist kui ka lõpuajad ilmuvad reaalajas, nii et hea jälgida, kuidas keegi liigub. Issil kvalifikatsioonides väga hästi ei läinud, aga 30. Koht andis õiguse joosta A-finaalis. Raja pikkus 12,7 km ja 22 kontrollpunkti. Metsa lasti mehed tagurpidi paremusjärjestuses ja kui Issi tulisealt esimesena, olid lootused heale kohale juba suured ja kokku tuligi MMi 15. Koht, pole ju üldse paha. Eestlased võitsid täna kokku 5 medalit.

wmoc2016

Maastikust, rajavalikust ja vigadest ei tea ma midagi, aga Issi enda sõnul pidid talle hõredad punkti d ja pikemad vahed paremini sobima. Punktis kaardi vaatamine võtab lihtsalt palju aega ja vähem punkte on aja kokkhoid. Orienteerida ta ju väga hästi ei oska, aga jookseb kiiresti.

Õhtul tähistame õlle ja muffiniga, sest muud meil pole. Palju palju õnne!

Vahepeal oli ikka ilus pilt küll
Vahepeal oli ikka ilus pilt küll

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.