Uus logo CreativeMarketi abiga.

Graafilise disaini maailma olen ääri-veeri piilunud juba mõnda aega. Isegi natuke katsetanud. Mingil hetkel sai eriliseks lemmikuks CreativeMarket. Sealt leiab meeletus koguses kõike, mõtle ainult välja, mida sa otsid.

Seal jagatakse ka igal esmaspäeval välja 6 tasuta toodet: alati mingi font, mingid mustrid, mingid kujundused. Olen mõnda aega sealt omale ka huvitavamaid asju alla laadinud. Sel nädalal näiteks kaks: fondi ja mingid stiliseeritud fotod. Igaks juhuks. Vahel laen alla kohe kõik kuus.

Nüüd läksin samm edasi ja juba ka ostan sealt tooteid. Selleks aga, et seda finantseerida, liitusin affiliate-programmiga ja taotlesin ning sain ka loa oma pood avada. Sest mulle tundub, et näiteks fotofailide müügiks on see parem keskkond, kui Etsy. Etsys saab müüa pilte, mis sobivad seinale või siis postkaarte. Mul on tunne, et kujundustöödeks sobivaid faile sealt keegi ei otsi, kuigi ühest kiviaia pildist tegi klient vahvad pakisildid. Ühesõnaga on sinna võimalik matta palju tööd ja palju aega, nagu mul seda üleliia oleks.

Logode teemasse hakkasin süvenema seoses Imelooma brändi loomisega. See logo on mul siiani tegemata, küll aga tegin eile oma fotolehele logo. Ja see meeldib mulle nii väga, et teen vist ühe soojaga midagi veel ka teistele lehtedele. Ning kuidagi hoopis profim tunne on ka.

No ja paras oleks siia pista ka üks varasem näpuharjutus, mis mulle arvuti töölaual vastu vahib. Kuna ei osanud midagi seda kuidagi kasutada, kirjutasin sinna peale KUTSE. Nüüd peaks need suve jooksul kuidagi välja printima, et sügisel saaks lapsed juba sõpradele jagama hakata.

Kutse

Muidugi jääb veel küsimus, kas mul üldse silma on, sest antud tööd on tehtud ainult oma sisetunde põhjal.

Igal juhul on see väga huvitav maailm, kus mind kindlasti võib kohata veelgi. Ma olen lootusetu, ma tean 😀

Aga kes tahab tasuta kujunduskaami, siis hoidke silm peal: Creative Market.

imeloom

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.