Uus kogemus – kui lapsed on kodus, jõuab palju rohkem

Eile tuli väga ilmekalt välja, kui palju jõuab ühe päevaga ära teha, kui ei pea kedagi viima-tooma-ootama. Vanem õde on kodus haige ja koolis ei käinud ja Nooremale tegin lasteaiast puhkepäeva. Vanem pidi kogu elu jooksul mõne üksiku täisnädala lasteaias käima, ikka oli mõni puhkepäev ka. Pole ju aus Nooremat iga päev saata.

Algatuseks lapsed mängisid nii ilusti ja ma sain eilse postituse valmis kirjutada. Hiljem selgus,  miks nad nii vaikselt toimetasid. Nimelt oli loomadele hulgi toitu keedetud. See tumedam on borš ja heledam frikadellisupp (vesivärvidega värvitud vee sees ujuvad käevõrukummid). Teised loomakesed jõid teed. Igal juhul viis punkti fantaasia eest. See oli siis, kui ma peale sattusin. Enne nad olid juba muid asju söönud.

supp1 supp

Õhtul tegime mütsimüügiks hunniku ilupilte ja videosid. Esimene, tuttuue linnumütsi oma on juba avalik ka. Pilte näitan siis tasapisi.

Lisaks hakkasin omale uusi randmekaid kuduma. Eelmised pesin kevadel pesumasinas liiga pisikeseks. Sügisel olid ilusad valged, kevadeks hallid, seepärast pesin nii põhjalikult. Seekord valisin teise värvi. Muster on uus ja mudel teine. Tahaks, et sõrmed oleks kuidagi rohkem ümber, seepärast tegin üles kaks auku. Silmade jagamisega panin mööda, aga kannatan ära ehk siis oma tarbeks harutama ei hakka.

kinnas1Ja kõige lõpuks puhastasin veel PhotoShopis ühe meelespea pildi kõikidest varjudest ja muust jamast. Päris palju aega kulus. Profid tõenäoliselt pildistavad kohe ilma varjudeta ja neil jääb see vaev ära. Samas õppisin enda jaoks ka paar uut trikki, et tööd lihtsustada. Pilt läks ka Etsy poodi müüki. Kahesajani on ikka veel 5 pilti minna.

meelespeav

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.