Ülemaailmne tsirkusepäev

Täiesti ootamatult olen seotud Eesti tsirkusega.

Noorem on kogu aeg olnud süüdimatu ahvipärdik. Mõtlesime siis, et las kasutab oma talenti kuidagi kasulikult. Kui oli neli ja viis, ei olnud me kunagi tsirkuse proovitunni ajal linnas, hiljem oli kuidagi imelik minna. Tema sai alles kuueselt sellele trennile pihta.

Sel aastal läks Vanem ka. Talle sobib. Ta paindub hästi ja midagi kiiruse peale ei tehta. Ta on igasugu kiirusalade ja tantsimise jaoks kuidagi aeglane. Ma ei ole kindel, et meie perest küll tsirkuseartiste kasvab, sest see on pikamaajooks. Lisaks tuleb tsirkusekoolis ka välismaal käia.

Täna on ülemaailmne tsirkusepäev. Sel puhul tehti Vabaduse väljakul vähemalt 100 tsirkusetegelasega pilti. kuigi me algul ei plaaninud sinna üldse minna, siis ikka olime seal. Kuigi ma ei plaaninud ise üldse pildil olla, pidin lõpuks ikka ise ka osalema. Lapsed olid hoopis kuidagi tõrksad.

Aga erinevalt teistest pereliikmetest ei oska mina ühtegi trikki. Eks see kõik ole harjutamise asi, aga ma ei ole ka leidnud midagi, mida ma tahaks harjutada. Äkki kurikad?

Siin aga mõnd pildid, mida ma täna tegin. Päike paistis, ilm oli ilus. Mis sa veel tahta oskad?

Meie oma kloun.
Noorema esimene treener Liina. Ehk järgmisel aastal jälle. Sel aastal gruppide ja tundide ajad ei sobi.

Ma tegin ka grupipildi.

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.