Rivist väljas

Kui kehvasti hakkab minema, siis ta ikka läheb. Olen nüüd Tallinnas tagasi, aga tervis pole ikka kiita, nimelt on minu tuumanohu nüüd silma jõudnud ja tunneb ennast seal silma punaseks tehes hästi. Köhaga on täna juba kõvasti parem, nii et jääb ainult loota, et homme on ehk inimese tunne, siis ka seitsmes päev haige olla.

Täna pole rohkem voodist väljas käinud, kui hambaid pesemas ja hommikust söömas. Lihtsalt vegeteerin niisama. Lapsed on täna lasteaias. Ega eelnevatel päevadel suurt puhata saanud. Sa võid olla nii surnud kui tahes, laste eest hoolitsemisest ja nende probleemide lahendamisest ei vabasta sind keegi.

Ja kui kõik hakkab metsa vedama, siis see veab sinna ikka täiega. Tänasest ei saa ma oma arvutis mitte ühte PhotoShopi lahti: ei piraati, ei tasulist. Karta on, et asi on arvutis, sest see juba mõnda aega ei saa paljude asjadega läbi. Näiteks terve aasta pole ma hiirt saanud kasutada (see jama hakkas mais), kõik fototöötlused oled sõrmega ära teinud (võiks öelda, et sõrmed on juba väga osavad). Ja viimane pärl on see Telia netipulk, mille olemasolu arvuti ei tunne. Uue arvuti ostmine on juba mõnda aega päevakorral, aga pole seda sobivat veel leidnud. Pole seda rahanatukest nii palju ka, et hirmkallist osta, aga odavatega on nagu on, elu on  näidanud. võimalik, et ka kallistega on samamoodi, aga ma praegu ei tea.

Kui keegi oskab midagi soovitada, olen üks suur kõrv. Praegu aga leidsin internetist vabavara, millega oma pildid vähemalt väiksemaks teha. Selge on see, et blogiserveril tuleb ühel hetkel lagi kätte. Vot sellised lood täna.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.