#pk30 – päev 22 – Minu elu 5 aasta pärast

klooga mõisLeidsin väljakutsest jälle ühe teema, mis mind kõnetab. Viskasin enne ka pilgu peale, mida teised kirjutasid, ikka huvitav lugeda, mida mõtlevad noored inimesed.

Igasugu enesearengu, motivatsiooni ja ettevõtluskoolitustel olen korduvalt eesmärke seadnud. Need on olnud aasta pikkused või kahe, aga minu mäletamist mööda pole ma viie aasta plaane veel teinudki. Ehk seepärast see teema kõnetaski.

  1. Kuigi meie praegune elukoht on meeletult hea aukohaga (kõik on käe ja jala juures), ei ole korteri ruumiplaneering kuidagi sobiv neljale inimesele. Lastele eraldi tubasid ei ole kuhugi tekitada ja probleemiks on eriti see, et aknaid on nii vähe ning misiganes amet ei luba neid ka juurde tekitada. Seega võib tuba olla kuitahes suur, mingeid seinu vahele ehitada ei ole võimalik. Kuhu me koliks, pole veel teada, seega olen igasugu mõtetele, võimalustele ja väljakutsetele avatud. Eks ole näha, mis elu toob.
  2. Ise olen viie aasta pärast endiselt ettevõtja. Kui sa oled juba kord oma enda leiba maitsnud, siis kellegi teise alluvusse minek on väga raske. Kui just ei juhtu kokku inimestega, kes on mulle suured autoriteedid ning kellelt on, mida õppida.
  3. Tahaks õppida midagi uut, kas mõnd pilli mängima (ma ei tunne siiani nooti) või õppida selgeks mõni võõrkeel (tõenäoliselt hispaania).
  4. Vähemalt kahel reisil tahaks viie aasta jooksul käia. Sihtkohti hetkel kirja panema ei hakka, jällegi vaatan, mis elu toob.
  5. Kehakaal on endiselt 65 kilo. See on päris julm, mismoodi peale 35+ ei või enam kõike süüa ja ilusa keha jaoks on tarvis trenni teha. No et selle kõige jaoks on jaksu ikka jätkunud.
  6. Siis võiks ju olla nii, et abielu kestab veel. Praegu jookseb üheksas abieluaasta, aga viie aasta pärast juba neljateistkümnes. Ümberringi vaadates võib öelda, et selle aja jooksul võib kõike juhtuda.
  7. Videograafina tahaks tegev olla. Selleks tuleks vist algatuseks korralik kaamera osta.
  8. Fotoaparaati pole ma ka veel nurka visanud. Kui ma linnast ära poel kolinud, siis on mul kodustuudio. Kui olen ära kolinud, siis loodetavasti kohta, kuhu saab ka kuhugi stuudio tekitada.
  9. Ma ikka veel blogin ja mul on üks päris vinge teemaga blogi, mis on praegu alles mu unistus.
  10. Tegelikkuses on mul siis kodus kaks teismelist tüdrukut ja pea tõenäoliselt enneaegselt hall 😀

Siinkohal lõpetan ära, sest fakt on see, et tegelikult kõike ei ole võimalik ka viie aasta pärast teha. Praegu on juba tahtmisi ja tegemisi natuke liiga palju 😀 Õnneks hakkavad ka kõik tegemised ennast tasapisi ära tasuma, nii et kohe varsti on mul juba kolm hästi töötavad kunagist unistust.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.