Nelikümmend!

Ma tegin selle ära!
Nagu ma enne kirjutasin, on kogu aeg jube kiire ja see ei meeldi mulle. Tahaks hirmsasti teha vahel midagi hingele ja midagi ei ole teha, minu jaoks on see oma mõtete jagamine. Siia nagu endiselt ei sobi minu mõtted, ammugi ei sobi siia keskealise igasugu lambimõtted.

Teisipäeviti on mul aega. Lapse läheb üheksast kooli ja tuleb kell kaks tagasi. Tervelt viis vaikset tundi. Kuna tunnen ennast jälle väsinuna, otsustasin täna hommikul võtta paar tundi iseendale.

Mul on vaja kohta, kus lisaks muule jutule sobib ka kiruta ja viriseda, sest neljakümnese elu ei ole enam igas punktis meelakkumine. Aga kodus ma viriseda ei tohi. Isegi mitte selle üle, et Tallinna bussiliiklus sakib täiega, sest 80% juhtudest ei tule buss siis, kui see võiks tulla ja punktist A punkti B saamine võtab hullupööra palju aega. Või mul on kõrini, et ikka veel on hommikuti lumi maas ja ma pean õues käima labakute ja talvemütsiga, sest ma ei saa endale haigeks jäämist lubada. Oluliselt parema meelega lubaks ma omale ühe ilusa kleidi. Või et oma firmat luues jäi mul kusagilt mingi linnuke ära võtmata ja nüüd kirjutavad ja helistavad igasugu imetüübid igasugu imepakkumistega, sest kui sul on juba oma firma, siis võib sind ju igast otsast koorida. Minu olukorras oli kõige kummalisem g4S oma turvalahendustega. Igal juhul väga tüütu.

Ja kuna algatuseks raha eest domeeni registreerida ei taha, siis tegin uue WordPressi lehe. Hästi lihtsa, sest põhirõhk saab olema mitte visuaalil, vaid päevikul. Muide, aega läks oodatust kauem, sest WordPress.com on selle 1,5 aasta jooksul, mil ma seda kasutanud ei ole, teinud suuri muudatusi. Kergel vaatlusel tundub, et väga positiivseid, aga tundmaõppimine ja käppa saamine võtab muidugi aega.

See leht siin jääb ilusti edasi meisterdamiste, piltide ja matkade jaoks ehk siis minu tööalane portfoolio, kuhu põhiliselt satutakse Google otsingu kaudu. Imeloom kolib tõenäoliselt millalgi ainult oma lehele. Hetkel on brändi loomine pooleli ja pole mõtet teha tööd, mis tuleb niikuinii ringi teha.

Neljakümnese jutunurka aga proovin tekitada siia: https://nelikymmend.wordpress.com/

Kohtumiseni!

Laptop, cellphone and other business objects on workplace
Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.