Minu videod

Kevadel tegin natuke koostööd  Lelu mänguasjapoe lehega, nemad saatsid mulle mõned komplektid meisterdamiseks ja vastu pidin tegema pildid, kuidas lapsed tegid ja panema need üles poepidaja FB-lehele (LINK). Tohutult vahva ja inforohke leht on võrreldes minu sarnase grupiga (Teeme koos lastega). Aga minul jäi seal möllamine tõenäoliselt keele taha. Nimelt ma ei oska silpigi vene keelt kirjutada, aga ainult Google tõlkega on ka nagu narr.

Aga antud hetkel olin loomingulises kriisis ja pildistamine tundus kuidagi igav. Otsustasin teha hoopis videod. Valgusega on meil nagu on, aga ise olin tulemustega rahul. FB-keskkonda (LINK) üles laaditud videosid on vaadatud 3000-4000 korda. Samas YouTubes (LINK) on kõigil kõigest üks vaatamine ja selle tegin ka mina ise. Ma ei tea, mida ma seal valesti olen teinud või ongi YouTube tõesti väljasurev nähtus.

Videomaailm aga on vinge – peale lõikamiste ja efektide on võimalik lisada ka muusikat ning seda võib tasuta alla laadida näiteks siit (LINK). Minule sellest valikust esialgu täiesti piisab. Kasutan tavalist Windows Live Movie Makerit, mis on vähemalt minu arvuti standardvarustuses.

Antud videote eesmärk oli mahtuda 30 sekundi sisse, aga kõigiga see ei õnnestunudki. Tegelikult on üks video ikka veel kokku panemata ka, sest Noorem Õde käkerdas selle meisterduse natuke ära aga ehk saab kunagi veel asjast saia teha, lihtsalt aega peab olema. Hetkel, kui seda teksti kirjutan, olen küll maatööde juurest linnas, aga lapsed kodus haiged, nii et aga üleliia ikka ei ole. Videod miksin aga kokku kindlasti veel ja veel. Kui on soovi, võin video kokkupanekust, muusika lisamisest või üles panekutest teha eraldi postituse.

Lõpetuseks üks minu kevadine lemmik vaatamiseks ka:

 

 

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.