Minu videod 4

Umbes täpselt talvel võttis minuga ühendust www.lelu.ee esindaja. No et me meisterdaks ja siis teeks pilti ka. Antud ajahetkel olin fotohuviga madalseisus ehk kõik nagu tehtud ja polnud ideid, kuhu edasi, seega pakkusin, et teen piltide asemel parem videod.

Praegu vaatan, et esimene video sai üles 8. märtsil ja praeguseks on sel FBs 4175 vaatamist. Pole paha. Seevastu YouTubes mina klikke püüda ei oska. Kevadel sai vist kuus meisterdamise videot valmis tehtud. Kõik  küll nii populaarseks ei osutunud.

 

Nüüd siis saime uue karbi täie meisterdamise komplekte ja nelja video materjalid on juba arvutis ka. Esimene sai avaldatud üleeile ja see on osutunud minu videotest kõige populaarsemaks, praeguseks 5240 vaatamist. Kokku peaks seekord tulema 8 videot.

meisterdame

Muide, Instagrami videoväljakutse, millest varem rääkisin, jätsin umbes peale 20 päeva pooleli. Lihtsalt videotele kuluv ajakulu oli suurem (filmimine, monteerimine, konvertimine, et saaks iphonile vajalikku formaati, telefoni panek, üles panek, tägide lisamine), kui nendest tulev kasu ehk siis jälgijate arv oluliselt ei suurenenud. Videosid teen (telefoniga )ja lisan Instagrami ikka, sest mulle meeldib filmida, aga jah, ma ise teiste omi ka ei vaata. Pigem meeldib mulle Instargam Story – need on lühivideod, mis on vaatamiseks 24 tundi ja siis kustuvad ise ära. Neid näidatakse sulle sõprade omi, niisama Instagramist teema järgi vist otsida ei saa.

Lisan siia mõne kevadel tehtud meisterdamisvideo lingi veel. Vaatasin, neid ma pole ka veel näidanud. Ja veel nägin, et kõiki kuut YouTubes veel polegi.

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.