Minu selle aasta 11. nädal

Kirjutasin selle postituse eelmisel reedel ja üles saan alles kolmapäeval. Niisiis selline oli minu 2017. aasta 11. nädal.

matkamess

Nädala märksõna on endiselt Matkamess (loodan, et te ikka tulete mind sinna vaatama). Sel nädalal olen teada saanud, et mulle ei meeldi telefoniga rääkida. Ei ise helistada ega see, kui keegi teine helistab. Öeldi küll, et harjub ära, aga ei ole harjunud, seega telefonimüüjat ei saa minust kunagi. Ja ometi ripun iga päev vähemalt tunni telefoni otsas. Ja ikka helistatakse just siis, kui sa pead kohe lapsele lasteaeda järele minema (Eile oli vaja lõunast ära tuua. Teised olid juba voodis, kui mina külg ees rühmauksest sisse hiilisin) või kui oled autoroolis või lapsega poes või on sul lõunasöök põiki suus või on üldse laupäev. Võimalik, et seda kusagil kontoris tehes tunneks ma ennast palju paremini.

Lisaks hämmastav, kui palju aega võtab kõikide nende inimestega meili teel suhtlemine ja nende rõõmude ning murede jagamine. Ja kogu aeg on tunne, et midagi tähtsat on läinud meelest ära. Ning asjad lähevadki meelest ära. Näiteks eile unustasin ahju kütta, aga eile oligi jälle üks hullumeelne päev, millest ma pigem ei kirjuta.

Oma osa annab sellele kindlasti see, et vähemalt sel nädalal pole ma üle 6 tunni öösel maganud ja seda ka äärmiselt halvasti. Näen halbu unenägusid, ärkan tinti, keeran tihti. Lisaks ei tule voodisse minnes kohe und, kuigi on juba sügav öö. Ma ei tea, kas see on närvidest või toimub midagi muud.

Kuna täna läks Vanem alles peale 12 kooli, otsustasin hommikul tunnikese kauem magada. Saatsin Noorema lasteaeda (Issi viib) ja saingi pool tundi tukkuda, kui magamistoa uks vahel oli jälle Vanem. Multikad olevat läbi saanud ja igav on. Siiski õnnestus veel pool tunnikest tukkuda, siis ajas juba südametunnistus voodist välja.

Ka söömisega on kehvad lood. Üle kahe korra päevas enam süüa ei jõua. Ükspäev sõin hommikusööki alles pool 3. Hea on muidugi see, et minu kaalulangetusprojektile tuleb see kasuks. Hetkel umbes – 3 kilo sellest 22. Jaanuarist, kui kohtusin üle pika aja kaaluga, nähtud number mind ei rõõmustanud ja otsustasin midagi ette võtta.

Kõigele lisaks on sellesse nädalasse jäänud ka 3 Etsy tellimust. Üle pika aja. Ja nendest kaks olid ühed päri suured tellimused. Sai vähemalt sealsed arve õigel ajal ära maksta. Püüan need maksta Etsy arvel olevast rahast. Oma kaardi pealt makstes tulevad lisaks vahendustasud, mis on minu jaoks veel hetkel tundmatu suurus, aga kohe pean sellega ka ennast kurssi viima.

Etsy tellimus
Eesti sokikirjad läksid New Yorki.

Nimelt olen tänasest Imeloomad OÜ omanik. Mingi aja jooksul tuleb kogu arveldamine sinna üle kanda ja hakata raamatupidamisega tegelema. Firma loomine on iseenesest tõesti imelihtne. Ettevõtlusportaal näitab kenasti näpuga, kui midagi valesti läheb või on täitmata jäänud. Mis selle firmaga edasi peale hakata, on aga täiesti tume maa.

Püüdsin oma tööt kah kunsti teha. Selliseid pilte läheb ikka vaja.

Ja nii on juhtunudki jälle see, et täna algab koolivaheaeg, Issil on puhkus ja mina pole perele mitte ühtegi plaani kokku pannud. Kuna olen nii väsinud, siis ei ole õnneks aega ka ennast kuidagi halvasti tunda (sügisel ma tundsin, kui FB oli täis tublide vanemate vahvate tegemiste pilte). Ja nagu ma juba eelpool ütlesin, siis pean ma niikuinii olema kogu aeg kättesaadav ja ei suudaks kusagil välismaal niikuinii olukord nautida. Ja algatuseks ei ole mind nädalavahetusel ka kodus, tuleb ikka neid tähtsaid hobikorras aetavaid asju ajada. Vot selline elu oli siis.

PS. Praeguseks on pea kõik asjad aetud ja hommikul sõidan Hiiumaale kevadet otsima.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.