Minu Etsy

Niisiis olen juba mõnda aega Etsyle keskendunud. Eriti põhjalikult küll viimase kahe nädala jooksul , sest ükskord peavad need müügid ju ka tulema hakkama.

Mida ma siis teen?
Kõigepealt tegin omale juurde teise poe ESTtoYouPhotography ehk prooviks ka piltidega õnne. Sellega sain mõlemale poele juurde 40 tasuta ülespanekut ehk siis rahaline kokkuhoid 16 dollarit. Kuna kurss kogu on pidevas muutumises, ei hakka seda praegu eurodeks ümber tegema. Pildipoe listingud on küll juba peaaegu otsas, sest esimesel päevaselt panin kohe üles 12 pilti ja sealt edasi igapäevaselt 1-2. Liiklust on, tullakse erinevate otsingutega ja südameid pannakse ka erinevatele asjadele. Tegelikult hämmastav nii uue poe puhul.

Sest käsitööpood on mul juba 2 aastat vana või õigemini kohe-kohe saab. Vahepeal oli see küll kinni, sest ainult asjade ülespanekust ei piisa, tuleb ikka hullu moodi sõna levitada.  Poe tegin uuesti lahti eelmisel suvel ja tõsisemalt hakkasin asju lisama oktoobris. Nüüdseks on mul neid seal 60.

Liiklust kah on, aga selleks ma:
– lisan iga päev ühe uue toote.
– pinin iga päev Pinteresti 5 oma asja (erinevatele tahvlitele). Ükskord saavad need kõik küll pandud ja siis tuleb mingi uus asi välja mõelda.
– mängin iga päev Twitteris re-tweetimise mängu.
– tweedin lisaks valimatult oma tooteid. Õigete trellidega jagavad mõned tegijad neid meeleldi edasi. Ma olen nagu tõeline spämmar: 2 nädalaga 400 tweeti.
– mängin iga päev Etsy tiimidega mõnd südamete panemise, klikkimise, pinimise või tweetimise mängu. Tublimatel on seal juba tuhandeid südameid. Nii et pikk maa on minna.

Ja seda kõike muidugi oma mõlema poega.

Selle kahe nädalaga on arvuti taga passimise tunde kogunenud vastikult palju ja praegu tunne, et kael on juba kange ja selg valutab. Seega tuleks seda ohtrat spämmimist (natuke) vähendada.

Ahjaa, lisaks tegin omale FB-sse uue inglisekeelse fännilehe ESTtoYou ja plaan on hakata pidama ka inglisekeelset blogi. Esimene postitus on tegelikult juba arvutis valmis. Hommikul või eelmisel õhtul kirjutan omale tööplaani, et midagi meelest ei läheks. Ja seda kõike saan ma praegu teha tänu sellele, et lapsed on teist nädalat lasteaias. Kui nemad kõrval „emmetavad“ ei tule võõrkeeles mõtlemisest-kirjutamisest enam midagi välja.

Lisaks on minu ETSY poes nüüd eestlastele kõik 20% soodsam. Sooduskood EESTI20. Postikulu samuti ei ole. Maksmiseks soovitan valida Other, siis jääb saadan Teile arve ja jääb suur kabetamine ära.

Ning kui midagi meeldib, siis klikkige pildil ja vajutage süda ka. On Etsy otsingumootoritele vägagi abiks. Aitäh!

Ja kui nii hästi hakkab minema, et enam kõike ei jõua, loobun esimesena eestikeelsest blogist. Seniks uute kohtumisteni!

EsttoYou

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.