Matkamess 2017 Tallinna Lauluväljakul

matkamess

Juba teist aastat kogunevad kõik matka- ja seiklushuvilised aprilli algul Tallinna Lauluväljaku sisseruumidesse ja välja, sest toimub aktiivsete puhkajate suursündmus Matkamess. Sel aastal 1. aprillil. Mmmm, mõnus.

Kes mind natuke teavad, need teavad, et mulle meeldib looduses liikumine. Nii suurtega, kui ka lastega. Nii maal, veel, rabas, kui ka mägedes. Nii mul kui lastel on sobiv riietus, meil kõigil on jalgrattad, millega pikemaid retki ette võtta, kui vee pealt vaatamise isu tuleb, siis on meie perel ka oma kanuu. Ja suusad on ning uisud on ja me kasutame kõiki neid asju aktiivselt.

Ja nüüd on olemas haruldane võimalus saada erinevat vajaminevat kaupa ilma erinevaid poode mööda jooksmata või saada inspiratsiooni oma suvepuhkuse või nädalavahetuste veetmiseks. Või möllida end hoopis kuhugi uude gruppi. See on Matkamess.

Matkamess toob kokku elamuste, seikluste ja matkade-retkede loojad, et üheskoos motiveerida kõiki huvilisi avastama, liikuma ning oma vaba aega kvaliteetselt üksi või koos pere ja sõpradega veetma, nii Eestis kui ka piiri taga. Kohal on ka igasugu varustuse pakkujad, et ennast nii metsas kui kasvõi kalaretkel hästi tunda.

Keda on oodata osalema?

– Matkatarbed (varustus, tehnika, toidud, jms)
– Reisid ja matkad. Nii Eestis kui kaugemal
– Kalastus: tarbed ja –reisid
– Matkaklubid
– Jahindus: tarbed ja reisid
– Militaarvarustus
– Seikluspargid
– Suvised lastelaagrid ja looduslaagrid
– Ratsatalud ja tallid koos päris hobustega
– Ekstreemsport ja –elamused
– Matka-, spordi- ja vabaaja keskused
– Vabaaja elektroonika
– Autovarustus: (pakiraamid, telgid, jms)
– Autokaravanid
– Ja kõik muu aktiivse vaba aja veetmisega seonduv

Hetkel on kirjas üle 20 elamuste pakkuja, aga messil on neid julgelt üle 40.
Tulevad ka erinevad esinejad oma kogemustest rääkima ja on võimalus käia Matkamessi retkedel. Ja tõenäoliselt saab ka mulle tere öelda.

Kuidas mina selle asjaga seotud olen?

Matkamessi korraldab Eesti Matkaliit. Sellest aastast olen Matkaliidu juhatuse liige. Kuidas ma sinna sattusin? Ise ka imestan siiani, aga algul oli mul sõbranna seal, siis sain sujuvalt juba teistega ka tuttavaks. Käisin matkamas ja jõlkusin üritustel. No ja siis moositi ära, sest eelmisel juhatusel sai tööaeg täis ja kõik ei soovinud tagasi valitud saada. See amet kõlab küll hästi ja on väga huvitav ka, aga ikkagi õhinapõhine ja õhin võib vahel otsa saada ja vajada väikest puhkust. Ja nii tuligi algatuseks hakata Matkamessi projektijuhiks.

Eks see üks tundmatus kohas vette hüppamine ole, sest tegelikult ma ei tea sellisest müügitööst mitte midagi. Hea, et ma puhtjuhuslikult sattusin eelmisel aastal messilt läbi jooksma, muidu ei omaks üldse mingit ettekujutust, mis seal toimuma hakkab. Aga esimene mess mulle kliendina küll väga meeldis.

Eelmise aasta pilte saab näha siin: Matkaliit FBs

FB event on : Matkamess FBs

Koduleht on: Matkamess

Matkamess on avatud 10-18 ja on külastajatele tasuta.

Ja kui mahti on, rääkige, keda te seal näha ka tahaks. Olgem ausad, teid on sinna messile oluliselt lihtsam sada, kui neid, kelle pärast te tulete, ära rääkida.

Matkamess, Lauluväljak, laululava
Siit uksest saad Matkamessile
Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.