Nädalavahetusel olin viiking ehk matkajate ja matkajuhtide kokkutulek

kokkutulek_20160046Nädalavahetusel sain lõpuks elamuse doosi,  millest ammu unistasin, kätte. Viikingite külas toimus (juba 49. ) matkajate ja matkajuhtide kokkutulek,  millest võttis osa üle 100 osavõtja. Minu jaoks oli see vist küll umbes 4. kord. Nii tore on kasvõi kord aastas vanu tuttavaid reaalselt kohata, kallistada ja paar sõna juttugi puhuda.

Olin küll tiimis ehk siis käed-jalad tegemisi täis, seega ettekandeid teiste tegemistest sai kuulata ainult osaliselt, aga see-eest sai lastega meisterdada (ja saagist pole pea ühtegi pilti), rasketes oludes pilti teha (tuba oli viikingiajale omaselt hämar, lagi kõrge ja roost, seega neelas kõik välgu, jne), suhelda, uusi tutvusi sõlmida, käia saunas, tiigis ja tünnis, flirtida (sest enamik matkajaid on millegipärast mehed), tantsida, naerda, olla pea terve öö vabatahtlikult üleval ja võtta vastu uusi väljakutseid (mitte et mul neid vähe oleks) – just see vaheldus, mida laste kõrvalt eriti tihti ette ei tule (vist enam-vähem kolmas lastevaba nädalavahetus sel aastal). Väga positiivne energialaks, nii et veel tänagi ei tundugi see hall november enam nii kole.

Eile tundsin ennast kohutavalt uimasena, tunne oli palju hullem, kui peale magamata ööd ja tänaseks on vastus käes- nina on jälle kinni. Tea, kas sai sauna ja tiigiga liiale mindud või palju inimesi ja võõraid pisikuid ühes ruumis koos ning minu koduperenaise keha pole sellega harjunud. Muidu elab ehk üle, aga kahju on trennist, mida ma väga armastama olen hakanud, aga kuhu vist nüüd mõnda aega ei saa.

Vaata rohkem pilte

Jagan siia mõned pildid, aga kes tahab rohkem, siis kogu avalik album on siin: LINK Äkki peaks veel kuhugi panema? Snäp? Delfi? Mis meil need avalikud albumikohad oongi?

kokkutulek_20160067
Aasta matkategelane – märtsis toimunud Matkamessi peakorraldaja Margus Mändmets
kokkutulek_20160064
Aasta matkajad – 4×4 Reisid ja automatk Tšukotkale.
kokkutulek_20160008
Üldine melu ehk esinejad ja kuulajad.
Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.