LinkedIn Premiumi lugu

linkedinMina satun ikka igasugu huvitavatesse situatsioonidesse, sest aega vähe, aga igasugu asju tahaks proovida. Viimati sattusin LinkedInis õppimisvõimaluse peale. Oli seal oingi tasuta proovinädal. Valisin omale ühe PhotoShopi portreefotode töötlemise videokoolituse, kus oli eeletus koguses videosid. Umbes pool olin jõudnud läbi vaadata selleks ajaks, kui nädal läbi sai.

Nagu kiuste pakuti seda proovikat veel kuu võrra pikendada tingimusel, et tühistad enne perioodi lõppu oma tellimuse. Loomulikult ei jõudnud ma selle kuu jooksul enam kordagi neid videosid vaatama. Meeldetuletusmeil tuli nädal enne. Panin tühistamise kalendrisse tööülesannete alla kirja.

Ja tol õhtul märkmikusse ei vaadanud. Käisime sõbrannadega Mimosas ja pärast polnud enam ei arvuti ega tööisu. 1. detsembri hommikul aga ehmatasin, sest arvelt oli maha läinud 266+ eurot. See on siis Premium paketi aastamaks. Täitsa ausalt mul ei ole mingit Premiumpaketti vaja. Iseenesest mul see raha oli olemas, aga mõeldud puhkuse jaoks. Ühesõnaga suur summa ja rahast oli siiski natuke kahju. Jõudsin juba isegi leppida, et puhkama ei saa, see-eest saan palju palju õppida ja kui palju õppida, siis see polegi nii suur investeering.

Igal pool oli ju kirjas, et ei mingit tühistamisvõimalust. Siiski kirjutasin neile, et sorry, tahtsin tühistada, aga jäin näe 3 tundi ja 32 minutit hiljaks. Ja pool päeva hiljem oli ilma igasugu kobinata raha arvel tagasi ja kaasas kiri, et võin igal ajal uuesti liituda. Väga väga meeldiv teenindus. Teagi,  miks saatus sellist nalja tegi. Aga lapsed muutusid uudise peale, et emme sai raha tagasi, kurvaks. “Siis sa lähed ju nüüd puhkusele”, ütlesid nad.

LinkedInis pole ma oma kohta veel leidnud, ei ole mul välismaalastest koostööpartnereid ja eestlasi seal nagu ka eriti ei ole. Ühesõnaga sõpru pole, vaatamisi pole ja koostööpakkumisi ka ei ole. Ei oska ma postitus jagada ega laikida, kuigi silma jäämiseks peaks seda vist tegema ja lisaks foorumites seletama. Eks näis, äkki kunagi hammustan ka selle kanali läbi.

Puhkus aga on ikka veel välja valimata. Ehk peaks hoopis mõne koolituse vaatama?

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.