Kuhu minna lastega: Kakumäe poolsaar

Nädal hiljem kutsus Kakumäe poolsaar taas. Seekord lühem ring ja koos lastega ehk siis siit tuleb veel üks idee, kuhu minna lastega. Eelmisel nädalal käisin seal suurtega. Vaadake, kui palju on pilt nädalaga muutunud. 

Alustasime oma retke Kakumäe sadama juurest. Sinna saab ilusti näiteks Vabaõhumuuseumi tee kaudu. Kui ise ei leia, siis Google on alati abiks. Aga tõesti, väga lihtne on leida. Ja kuigi seal käib hoogne ehitus, on ka parkimiskohti küll.

kuhu minna lastega

Kakumäe poolsaare tipu pooleläksime panga alt mere äärt mööda ja üles tulime üsna poolsaare lõpust. Praegu on küll natuke lund ja kivid väga libedad, aga saime ilma kahjustusteta rannal liikumisega hakkama. Teisele poole jäävale Tiskrele viskasime ikka ka pilgu peale.

Tagasi tulime mööda pangapealset rada. Praegu, lumega, on see eriti hästi nähtav ja väga hästi sisse käidud ka.

Ülestuleku kohti päris igal pool ei ole, kuid neid on piisavalt, et sobival ajal üles tulla ning tagasi pöörata. Muidugi võib ka hoopis ainult üleval käia ja korra hoopis alla vett vaatama minna.

punarind

Nägime liivakivi paljandit, üht jäätundu juga, palju jääkattega kive ja puid, üht punarinda ja paljusid luiki. Ning pangapealne mustikatega kaasik on väga väga ilus. Ja olen kindel, et igal aastaajal on seal omamoodi vaade. Ja suvel saab ujuma ka.

Meie läbisime kahe tunniga umbes 5 kilomeetrit.

Mõnusaid retki lastega!

Rohkem minu pere testitud radu leiab lehelt MATKAD.

kuhu minna lastegakakumäe poolsaar kakumäe poolsaar kuhu minna lastega kuhu minna lastega kuhu minna lastega kuhu minna lastega kakumäe poolsaar kakumäe poolsaar

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.