Avastus – 2016 jõulumargid lõhnavad!

Kas jõulumargid lõhnavad?

Mind huvitab turundus, mis siis et mul selles hästi ei lähe. Jah, ma ei ole ühelgi koolitusel käinud või noh, eelmisel hooajal Loomeinkubaatoris After Hours loengutel käisin, aga kuna seal suurt midagi uut ei olnud, siis sel hooajal pole kordagi käinud. Samal põhjusel ei ole ka kuhugi kooli turundust õppima läinud, sest kardan, et palju uut sealt ei kuuleks. Olen ju aastate jooksul oma arvates juba päris palju võõrkeelset materjali läbi lugenud, vaadanud, kuulanud.

Ja kõik see on pannud kohati mõtlema, nagu turundusinimene. Kui mõni huvitav asi silma jääb, siis kohe mõtlen, kes võiks olla sihtgupp, kuidas see asi turundatud on või kuidas mina seda turundaks.

Igal aastal saadan sõpradele kokku kuni 10 postkaarti (Sel aastal 10 tellisin, aga ühe rikkusin kirjaveaga ära ja üks on praegu veel alles). Aastate jooksul olen neid näiteks ristpistes tikkinud, liiminud erinevast materjalist, kleepinud kokku ja mida kõike veel, aga viimastel aastatel olen kasutanud oma fotodega postkaarte, mille trükib mulle valmis Prindistuudio.

Sel aastal on esimesed juba teel (või suisa kohal), aga viimased läksid teele alles täna. Ja täna kleepis marke lapstööjõud ning avastas töö käigus, et margid lõhnavad. Mina pole marke nuusutanud, pole tõenäoliselt piisavalt näppinudki, et ei märganud. Nina omast arust kinni ei ole.

Hiljem selgus, et inimesed nagu ikka teadsid sellest. Kellele oli postitöötaja öelnud, kes oli uudistest näinud/kuulnud/lugenud. Nojah, ma ei loe lehti ja ei vaata uudiseid. Kuna info pole minuni jõudnud, siis silmnähtavalt ei ole mina sihtrühm, kuigi ma ostsin tervelt 5 jõulumarki ja saatsin 9 kaarti.
Aga kes siis on? Lapsed? 😀

Aga ega mingi lõhnaga vist ei müügi rohkem marke. Lihtsalt huvitav vaheldus. Ja kui kaardi saate, nuusutage kindlasti marki ka. Markidel on mõnus jõululõhn.

Mõnusat pühadenädalat!

* Foto on pärit Omniva lehelt.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.