Instagram. Tutvusin 5 päeva InstaEasyga

img_7164Olen ehk juba ka varem öeldnud, et mulle meeldib Instagram. Olen seal toimetanud oma kolm aastat juba kindlasti. Algul harva ja telefoniga tehtud pildid polnud ka suuremad asjad, praeguseks on aga juba kolm erinevat kontot.

Et mitte päris ise jalgratast leiutada, olen googeldanud ja lugenud ning ka sattunud mõnda Facebooki instagrami gruppi. Sellest, kuidas ma suvel  videoväljakutses feilisin, olen ma juba kirjutanud. Nüüd oli jälle üks minu meelest täitsa asjalik koostegemine, millest osavõtjatele jagati ka lahkelt  1 dollari eest tuliuue programmi InstaEasy prooviversiooni 5-päevast kasutusõigust. Tegelikult pakuti seda kord varem ka, aga siis ma kustutasin kõigepealt ära meili ning seejärel panin lehe kinni ja nii ma tasumiseni ei jõudnudki.

InstaEasy ise aga oli täitsa tore programm. Sa saad valida, mis #hastagiga pilte sa laigid ja keda hakkad jälgima (samuti hastagi põhiselt või kellegi inimese sõpru või inimesi, kes läigivad kellegi pilte jne) ning programm teeb kogu töö sinu eest ära. Ma ei tea, palju kontosid saab liita päris programmiga, aga selle trialiga sai kolm, seega panin kõik omad taha. Igal juhul ise olin hakanud jälgima suurel hulgal igasugu kontosid ja vastu läikisid ka päris paljud. Igal juhul hetkel kontodel elu keeb, pilte laigitakse nagu ei kunagi varem, kommentaare on rohkem, kui ei kunagi varem. Kuna see kõik on ka Insta rankile kasulik, siis hetkel olen rahul. Eks näis, kuidas edasi. Võimalik, et edasi viib tee täielikku põhja. Igal juhul nii poe kui ka blogi linke on klikitud küll.

Programmi päriseks ma ei võtnud, sest programm ise on minu jaoks natuke kallis – oli vist 47 dollarit kuu. Kui just kellelegi turundust ei hakka tegema. Siis saab selle abil küll päris kergesti jälgijaskonda nullist üles ehitada, pakun välja, et nullist tuhandeni nädalaga, isegi Eestis. Trialit loobumiseks linki mina ei leidnudki ja selleks tuli poistega päris mitu meili vahetada, enne kui ma sealt ära sain, aga sain ja 47 dollarit jäi ka seekord arvele alles.

Niisiis tore programm, mis töötab põhimõttel, et laigi ja jälgi oma sihtgruppi ja mingi hulk teeb seda vastu ka. Kui huvi on, siis muid Instagrami nippe jagan mõnes teises postituses. Ja selliseid automaatprogramme on muidugi ka veel. Kui vaja, leian üles ja teen hinnavõrdluse ka.

Programmi ise saab siit: InstaEasy

Ma ei tea, kas juba tänasest on või on kohe kohe tulemas, aga uuendusena saab ka sihtgrupi regiooni valida,  mida eelmisel nädalal veel ei olnud. Programm ise on tuttuus, alles oktoobris välja tulnud. Vot nii.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.