Imelooma imeline elu

Juhuu, ma olen enda arvates saanud Imeloomaga viimase kahe nädalaga täiesti palju edasi. Ja kui asjad niimoodi liiguvad, mis siis, et aeglaselt, on kõik ikkagi saavutatav.

Mu Etsy pood näeb imeilus välja ja kuna mul on kõik need lõiked vektorfailidena alles, siis ma saan selle materjaliga edaspidi veel ükskõik mida teha: trükiseid, pilte, postreid, kaarte, kleebiseid, päris oma e–poe.

Ja puhta praktikaga sai fototöötluse alal kah tubli sammu edasi. Ühe soojaga kujundasin ja tellisingi ära kleebised ja tänukaardid, pakendid on juba käes. Puudu on küll veel etiketid, mis peaks mütsidele tulema, aga nööpide peale oma pildi saamine on vist algatuseks liiga suur amps, esialgu tuleks võtta ikkagi õmbluse vahele pandavad logod.

Ma küll ingleid ja muid kosmilisi jõudusid ei usu, aga vahel, kui mul on jõudehetk, siis ma ikka küsin: „Kas ma peaks midagi teadma?“ Viimati tuli pähe mõte, et tooda lattu, nii palju, kui jaksad. Siis oli veel täielik vaikus ja ma ei ole seda väga teinud.

Ja nüüd ma mõtlen, et kui näiteks satun mõne oma pildiga Etsy oma uudiskirja, siis ongi hambad. Samas probleemiga tegele nende tekkimise järjekorras, seega eks siis vaatab. Niikuinii ei tea, milline see kõige popim asi saab olema.

Aga äriplaani graafikust olen ikkagi tublisti maas. Suvel pidingi lattu ja rendi jaoks tootma ja praegu peaks juba see rendiplatvorm kohe-kohe valmis saama, aga mida ei ole, seda ei ole. Soovitati küll algatuseks ilma spets leheta proovid. No et kui ei lähe, ei kulu ka arendamise peale raha. Arvan, et mõistlik soovitus. Kes oskab veel mingit nõu anda, võib ühendust võtta.

Äriplaanis oli suveks lisaks tootmisele plaanitud disain. Tegelikult disainisin ma juba kevadel igasugu lahedat uut kraami, mis pole ilmarahva ette veel jõudnudki. Püüan ka sel härjal sarvist haarata. Kahjuks selle aasta Halloweeniks enam ei jõua midagi uut juurde toota, nii et Etsysse pole mõtet panna. Vaatamine-ostmine on juba täies hoos.

Seepärast tegin ka omale Omniva ärikliendi konto. Tundub mugav ja hoiab kindlasti aega kokku. Ja nüüd olen ise süüdi, kui andmebaasi aadressi valesti sisestanud olen. Kuidas ma aga mulle antud krediidiga, 50 eurot kuus, toime tulen, ei oska küll arvata. See pole ju 10 pakkigi.

Ühe sõnaga tööd on tehtud ja palju põnevat veel ees. Ikkagi halloweenikuu.

Poele võib pilgu peale visata siin: ETSY

imeloom

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.