iHerb

Täna tellisin umbes 3. kord iHerb.com lehelt ja silma jäi selline mõnus asi, et kui keegi tuleb minu linki kasuades tellima, säästab ta esimesel tellimuselt 5 dollarit. See on umbes postikulu jagu, mis on minul olnud 4-9 dollarit ja sõltub sellest, kui raskeid asju sa omale ostukorvi ajad. Hind on kaalupõhine.

Ega tellimise midagi keerulist ei olegi, tuleb ainult omada krediitkaari, krediitkaardi omadustega kaarti või PayPal kontot. Pakk tuleb kohale üllatavalt kiiresti ja sinna on tavaliselt ka märkmepaber või muud meelehead juurde lisatud. Arvestada tuleks sellega, et paki väärtus peaks jääma alla 22 euro, juhul kui keegi peaks tollis selle sisu vastu huvi tundma.

Keeruliseks läheb asi, kui hakata osukorvi täitma, sest sellelt lehel võib osta mustmiljon erinevat asja. Mina tellin tavaliselt D3 vitamiini (5000 või 10000 IU): Doctor´s Best või Solgar.
C-vitamiini:Solgar
Olen tellinud ka üleni ökomöko savihambapastat, mille puhul tuleb küll arvestada, et tegu on puhta saviga ja pasta näiteks ei vahuta: Earthpaste

Täna jäi silma ka selline kaste, sest maitse võiks mulle meeldida:

kaste

Aga loobusin, sest klaaspudel tegi paki 4 dollarit kallimaks.

Ühesõnaga padureklaampostitus oma vabast tahtest, aga äkki on kellelegi kasu ka. Vähemalt 5 dollarit kasu tuleb lähenedes minu lingi kaudu: iHerb.com

Ja ehk pudiseb mullegi mingi kasu 😀 Uudishimu igal juhul tapab.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.