Idee, kuidas kinkida raha stiilselt

Tuli kutse juubelile. No mis sa sellisel puhul ikka kingid, kui raha. Saab omale ise midagi meelepärast valida. Aga kuidas kinkida raha stiilselt?

Tegelikult see ei ole originaalidee ja ma ei teinud seda esimest korda. Esimest korda kinkisime raha nii 8 aasta tagasi.  Ma ei mäleta, kust ma siis selle idee sain, aga eks kusagilt Inetist kindlasi.

Siis joonistasin lilled ise, aga seekord läksin lihtsama vastupanu teed ja leidsin sobiva Internetist. Jagan faili ka siin. Lilled on läbimõõduga 10, 7 ja 5 sentimeetrit. Kui printeripaberile ühtegi sobitamise ega venitamise võimalust mitte valida, peaks täpselt õiged tulema. Minu lilled on 7-sentimeetrise läbimõõduga.

Lilled prinditaval kujul leiab SIIT.

Veel on vaja vilti või mõnd paksemat riiet, mis vormi hoiaks ja grilltikke. Kuna meisterdame palju, olid mul mõlemad kodust võtta. Lilled lõikasime välja tavaliste kääridega, aga augud keskele tegime spetsiaalse augulööjaga (mis on ka kodus kapis). Kindlasti saab augud sisse ka tavaliste kääridega, tavalisse augurauda aga ma hästi ei usu.

Siis jääbki üle vaid raha rulli keerata ja kõik grilltiku otsa toppida.

Kuna selgus, et oasist mul mingil põhjusel kodus enam ei ole, läksin poodi seda otsima. Tagasi tulin sama tühjade kätega, aga uue ideega. Mul ju hunnik suuri vahtplastist palle. Lõikasin ühe pooleks ja alus, kuhu tikud sisse torgata olemas. Selline see kingitus siis sai.

kuidas kinkida raha

kuidas kinkida raha

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.