Hetked aastast 2018 – 3

Juuli

Minu teine lemmikkuu aastas peale maid. Saab kleiti kanda ja kübara pähe panna.

Siin lihtsalt ilusad hetked Haapsalus. Issi käis seal orienteerumisvõistlustel, meie veetsime niisama ilusasti aega. Pärast sõitsime Hiiumaale ja käisime olude sunnil ka Tahkunast läbi. Aga väga ilus oli igal pool. Suvi ikkagi.

Siia pildiritta tooks veel põllupidamise, mis kuiva ja kuuma suve tõttu nõudis päris palju tähelepanu. Samas umbrohi hoidis ka ennast tagasi. Ah, kuidas praegu tahaks seda värsket maitsta.

Ja kuu lõpus käisime taaskord Saaremaal. Minu ema on suviti, kui mina majapidamisel silma peal hoian, oma kodus. Me siis viime ja toome. Muidugi palju palju ilusaid hetki ja pilte sai ka seekord. Minu vanaema nimelt elas merele väga lähedal ja minu iga-aastased enam-vähem ainsad päikeseloojangud rannas mööduvad seal.

Vaatasin korra, et äkki ma sellest loojangust juba olen pilte näidanud, aga loomulikult mitte. Nagu ka pole näidanud ilupilte, mis õnnestus saada Sõrve säärel. Õues oli muide oma 30 kraadi sooja. Lapsed virisesid omajagu, aga ellu jäime. Preemiaks ujumine mändjala rannas ja õhtusöök Mõnusa Villemi pubis. Soovitame soojalt, kel Saaremaale asja. Ka selle päeva päikeseloojang oli imeilus, aga siis olime juba kusagil Virtsu ja Lihula vahel.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.