Hakkasin jälle elukire peale mõtlema

tulpKuulasin minagi seda popiks osutunud Eduakadeemia webinari oma kire leidmisest. Küll üle rea, sest katsu sa õhtul kaheks tunniks kuhugi teise tuppa kaduda, aga ka järelekuulamine on võimalik. Samas väga palju midagi uut ei olnudki. Saatsin meili, sest olen kunagi Tallinna ettevõtluspäeval sattunud Harald Lepiskit kuulama ja ta oli tõesti motiveeriv. Lisaks saab webinari vaadata kodust arvutist, lihtsalt saad klassiruumi lingi peale registreerimist, ja see oli ka täiesti tasuta.

Esimene mõte kire leidmiseks oli küsimus, mida sa guugeldad kõige rohkem? Loogiline ju kui on huvi, siis ka otsid infot. Mina järgmisel õhtul küll ei guugeldanud, aga leidsin postkastist Aiasõbra meili, kus öeldi, et sibulad ja seemned imeodavad. Mõtlesin uurida, mis neil seal on ja jäin. Sibulad ja seemned olid tõesti odavad, sain 10 euro eest 20 tulbisibulat, ühe sügislille ja mõned pakid seemneid. Esimene mõttekoht tuli siis, kui selgus, et DPD kuller maksab 5.90. Kaua siiski ei juurelnud ja täna saingi juba kullerilt sõnumi, et pakk on kohal. Kusjuures ma polnud mitte kellelegi mitte mingit raha üle kandnud (arve oli pakis, nii et nüüd on kantud).

Aga oma jutuga tahtsin sinna jõuda, et silmnähtavalt on üks mu kirgedest aiandus. Mulle meeldivad lilled nii aias kui vaasis ja tõesti ka rohida meeldib. Nii et tuleb ennast vist kuhugi aiandisse tööle sokutada või oma aiand teha.

Kirg on muidugi ka pildistamine ja nende piltidega pärast manipuleerimine, aga millegipärast kumbki neist sisse ei too.

Veel jäi meelde, et soovitati mõelda, kus minust on kõige rohkem kasu? Ja kire leidmiseks on vaja teiste inimeste toetust. Kusjuures rohkem midagi meelde ei jäänudki ja siia otsa sobib ühe FB-sõbra kunagine ütlus, et kui sa tunned, et oled klassiruumis kõige targem, on aeg klassi vahetada. Nii et vähem möla ja rohkem tegusid, näiteks aias. Järgnevaid linke pole ma veel jõudnud tudeerida.

www.inspiratsioon.ee

Kireleidja

www.peaasi.ee

 

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.