Talvine fotojaht

Osalesin Fotoluksi talvisel fotojahil ja ei pääsenud edasi poolfinaali ehk siis 60 parema hulka. Panen siis need halvad pildid siia, sest ise ma neid nüüd nii halbadeks ka ei pea. Võimalik, et need 60 keerasid ennast siiski natuke rohkem sõlme. Samas ega ma eriti palju laike ei saanud, seega oli seda arvata.

Oluline oli see, et pildid pidid olema värsked ehk siis tehtud 48 tunni jooksul. Teemad valitud Eesti filmipealkirjade järgi.

Niisiis:

Üks mu sõber

Pilt tehtud kodus Vanema õe 9. sünnipäeva fotosessioonil. Pildil Noorem.

Stiilipidu
Pildi tarvis riietasime lapsed 31. detsembril miinuskraadidega Männiku rabas lahti. Kostüümid leiab Imelooma kostüümivalikust.

 

Täna öösel me ei maga

Pilt on tehtud koduaias. Kuna mul hetkel ühtegi normaalset taskulampi ei ole, siis sai teha vaid paar klõpsu sel ajal, kui paberid grillis põlesid.

Metsamuinasjutt

Pildi jaoks käisin Pääsküla rabas, aga seal sel hallil päeval mitte midagi rabavat küll ei olnud. Kindlasti oleks saanud midagi haruldasemat valida, aga mulle meeldis just see pilt kõige rohkem.

Vaata lähemalt, nii näeb rohkem ehk ka hallis päevas on peidus oma muinasjutt.

See kadunud tee

Telefonipilt Männiku karjäärist. Lihtsalt nii sürr oli. Pilt tekitas elevust ja selle peale hakkas juba päev hiljem karjääris vilgas tegevus. Sain veelmitu päeva privaatselt nii positiivseid kui ka negatiivseid kirju. Rahvas käib aga püramiide vaatamas veel praegugi. Ehk siis kuulsust ei saanud, aga rahvast sain toast välja küll. Minu selle väljakutse võit.

Männiku karjäär

Veepomm paksule kõutsile

Kuna kõutsi polnud ja ühtegi geniaalset ideed ka ei olnud, siis proovisin toiduvärvi ja õliga pilte teha. Sain päris vinge seeria. Valisin välja selle pildi.

Nukitsamees

Film vabal valikul kõikide Eesti filmide hulgast. Valisin Nukitsamehe, sest kodus on modell omast käest võtta. Jällegi sai väga hea seeria.

Nukitsamees

Nii et olid õpetlikud nädalad paljude vahvate piltidega. Kahju muidugi, et see tee nüüd otsa sai. Tänagi plaan päikeseloojangul üks tiir rabasse teha. Tule vaata fotolehelt, mis on õnnestunud leida.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.