Tsirkusestuudio Folie sünnipäevaetendus

Tsirkus tuli minu jaoks pildile, kui sain lapse, kes hulljulgelt ronis igale poole ja rippus igas asendis. Kasutagu seda annet parem kasulikult. Ja just leidsin ka Nõmme Kultuurikeskuses tsirusestuudio Folie lasteaialaste trennid.

Ega me päris kohe sinna trenni ei jõudnud ka. Näidistundide ajal olime päris mitu aastat hoopis Hiiumaal ja hiljem ei julgenud vaatama minna. Igal juhul ühe lasteaia-aasta sai Noorem seal siiski käia ja hiljem käisid nad juba Vanemaga koos. Kaks aastat jäigi Nooremale laeks, sest tema tahtis kohe õhuakrobaatikasse minna, aga ilme kukerpalle õppimata seda ei saa. Temal kannatust pole. Vanem aga käib trennis siiani, hakkab praeguseks juba vaikselt esinejate gruppi saama. Tema küll lae all ei ripu, tema sõidab monorattaga, paindub ja žongleerib nii pallide kui ka kurikatega.

Selle-aastaseks Folie sünnipäevaks harjutati koolivaheajal, kohe kahe välistrupida koos harjutati, aga etenduse hommikuks oli minu laps haige. Kurb oli, muidugi oli. Ma siis käisin ise etendusel, tegin talle pilte ja paar videot.

Kuna ma olen ise vaimustuses sellest, kui häid pilte ma saan eelajaloolise tehnikaga ja tagareast, siis jagan neid lahkelt ka avalikkusega.

Täpsustuseks olgu öeldud, et mulle meeldivad näoilmed ja emotsioonid.

Rohkem pilte: FLICKR

Ja monorattad ka

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.