Etsy treasury

treasury30Täna hommikul möllasin Etsys. Keegi oli öösel teinud failipoest ostu ja nii läksin sinna vaatama. Kahte poodi iga päev ei jõua, aga eile olin just lisanud uue faili ning uuendasin ka üht aegunut nimekirja liiget. Hämmastav, et ma pole kõigile asjadele automaatuuendust pannud. Samas ei taha ka, et mõnel päeval viis tükki korraga uueneb ja siis kümme päeva mitte ühtegi. Uut asja (ka uuendatud) näidatakse lihtsalt paremini. Nii tuleb seal poes veel mitu päeva jutti käia ja loota, et vahepeal just neid ei otsita.

Poes nägin, et keegi oli ühe mu pildi 12 minutit tagasi ka oma treasurysse pannud. Kõik ei saada selle kohta meili, ma ise ka ei saada, ja nii alati kohe teada ei saa. Treasurysis on igasuguseid, aga see oli  küll väga maitsekas ja väga ilus.

Etsy mittekasutajad tõenäoliselt ei tea, mis on Treasury. See on lihtsalt üks list või kogumik kuni 16 tootest,  mida konto omanikud võivad teha ja mida saab siis teistega jagada. Kui on silmale ilus, siis tuleb ehk vaatajaid ka ja nii on võimalik mõnele potentsiaalsele kliendile silma jääda.

Lisaks panin tähele, et ma ise olid neid viimati teinud eelmise aasta mais. Ma ei ole siiani aru saanud, miks neid tehakse ja kas sellest mingit kasu ka on. Igal juhul valisin teemaks võilill ja asusin tegema. Antud teemal leidub nii palju huvitavat, et tegin kohe kaks tükki. Muide, lisaks igasugu joonistatud või pildistatud asjadele, müüakse Etsys ka võilillejuurikaid ja seemneid. Seemnekarp maksis suisa 9.50, nii et tekitab huvi kevadel ka ise neid natuke koguda. Täielik hõlptuli näiteks kudumise kõrval.

Loomulikult jagasin ka valmis varakambrid sotsiaalmeediasse (Facebook, Twitter, Pinterest, Instas veel pole) ja see kõik võttis nii tunni aega. Selles tunnis aga sattusin ise veel ühte varakambrisse, sain juurde kolm uut fänni ja hunniku (155) südameid. Eks ise tuli muidugi a enne mõned südamed jagada 😀 Võta nüüd kinni, kas see oli  raisatud 1,5 tundi (blogipostitus nüüd juba ka) või just nutikas investeering. Mida teie arvate?

Piltidel klõpsates satub Etsysse ka.

treasury31

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.