Eesti blogiauhinnad 2018

Sel aastal ma pilti ei teinud (eelmise aasta pildid), hoopis osalesin ise selle blogiga siin Eesti blogiauhindade hääletusel. Ega ma endale jälle eesmärki ei seadnud tahtsin lihtsalt näha  mis juhtub. No natuke ikka tähelepanu oma tegemistele ka et seeläbi kasvõi natuke oma oskusi kellegi kasuks tööle panna.

Kas ma sain piisavalt tähelepanu? Loomulikult mitte. Algatuseks ei saadetud juba Õhtulehe ankeet, mida paremad pojad ikka said ehk keegi juba ette hindas mitte väga huvitavaks. Oleks vähemalt üks link netiavarustes juures.

Veel kogesin et suures osas on see ikkagi blogijate omavaheline võistlus ehk siis kes kelle sõbranna/tuttav on see seda blogi soovitab ja alles siis lähevad ja klikivad ka lugejad. Muidu keegi mingil põhjusel tundmatut blogi ei puutu. Palju oli blogipostitustes ohkamist, et ei ole kedagi hääletada, sest ei tea kedagi ja ega ei hääletatud ka. Jah, ma käisin ka ikka lugemas.

Seega olen Ailile (Sülita üle õla) tohutult tänulik kes mu ainsana välja tõi ja tänu kellele vähemalt blogi saab klikke siiani. Näis, mis edasi.

Kas minna ka EBA jagamisele kohale, oli neljapäeva õhtuni veel lahtine. Natuke nagu ikka tahtsin minna ja hullata noorte blogijate hulgas, aga ükski sõbranna ja natuke vähemgi tuttav ei võtnud vedu. Meil vanus juba natuke teine. Ma üksi ei viitsinud hakata mingite meikide ja kleitidega sahmima. Seda, et ma midagi võidaks, ma ei lootnudki. Ma natuke liiga vana juba ja see siin natuke liiga niššiblogi ka.

Niisiis tulin reedel Hiiumaale ja see oli üks õige otsus. Veetsin imeilusa päeva perega oma aias ja rannas päikest nautides. Korjasin metsmaasikaid, mida on küll vähe aga need vähesed on tohutult magusad ja väga palju aiatööd ei teinudki.

Aga üllatuslikult olin saanu isegi 160 häält, mis on väga palju hääli. Aitäh-aitäh-aitäh! Ma tõesti ei osanud oodata. Nende hääletega oleks igas kategoorias täita hea koha saanud (ma valisin millegipärast hariva). Tõesti vinge!
Tulemusi saab vaadata SIIT.

Kas ma ka järgmisel aastal osalen, tont seda teab. Ega see blogi kirjapanek suurt tükki küljest ei võtnud ja minu elus ei muutnud sellega ka mitte midagi 😀

Eesti blogiauhinnad

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.