Marjadega värvilehed lastele

värvilehed lastele

See on nüüd päris värske idee, mis tuli alles üleeile sõstraid korjates ning tänaseks ööks oli komplekt juba kokku pandud. Enne olid tuttavad meelde tuletanud, et inimestele tuleb pakkuda seda, mida nad vajavad. Nii valmisidki Eesti marjadega värvilehed lastele. Kasutatud on ära mitme kuu jooksul pildistatud marjade pildid. Igasugused värvilehed piiravad küll lapse loovust, aga vihmastel päevadel on võimalik vajadusel nad siiski korraks paigale saada. Lehed on abiks ka näiteks reisil olles autos, lennukis või laevas või hoopis mõne täiskasvanu pidulikumal üritusel, kui ei ole samuti viisakas palju ringi joosta.

Mugavalt kodus prinditav PDF-fail koosneb 15 eesti aia-ja metsamarja värvilehest: kirss, aedmaasikas, aedmustikas, aedvaarikas, must sõstar, punane sõstar, ploom, karusmari, metsmaasikas, lillakas, sinikas, rabamurakas, põldmurakas, pohl, mustikas. Juures on ka näidiseks pisikesed marjade fotod ning leht nimesiltidega, kokku 18 lehekülge. Lehti saab vastavalt vajadusele igal ajal mugavalt juurde pirntida.

Lehed sobivad koolieelikutele marjade tundmaõppimiseks. Lisaks värvimisele saad ka värvitud lehtedele pärast õige marja nime juurde kleepida. Asi töötab täiesti, sest minu lapsed neid marju juba tunnevad.

Soetada saab hetkel veel ainult minu käest.

Ilusat päeva!

Share