Heegeldatud pitslinikud

Paar päeva tagasi oli vaja kiiresti pildistada mõnd isetehtud sisekujunduselementi no ja mida mina siis ikka muud pildistan, kui oma linikuid? Lisaks neid veel igal ajal ja igat värvi kohe käepärast võtta. Maakodus mul ju oma varem tehtud käsitööd kaasas ei ole.

heegeldatud linikud1

Märksõnaks on mul nagu ikka võimaalikult palju värve. Need pitsid sobivad suurepäraselt linikuteks nii enda suvisele kohvilauale kui ka lastele mängupidudeks. Saab vastavalt meeleolule valida värve või kasutada korraga erinevaid. Lisaks võib neid õmmelda padjakattele või kardinale või riidest hoiukorvdele. Näidised on kohe-kohe valmimas.

heegeldatud linikud2

Seega, kel huvi ise oma maitse järele nokitseda, siis võib neid pitse minu käest tellida. Hetkel kohe olemas leheroheline, tumepunane ja oranžid. Läbimõõt on olenevalt niidist ning heegelnõela valikust 15-18 cm. Mahuvad ilusti nii lihtpaki kui ka lihtkirja suurusesse, seega postikulu tuleks 45 või 90 senti. Loomulikult võib ka ise minu juurest läbi astuda. 4 eurot tükk. Ja mina olen õnnelik, et ei pea Teie maitset ära arvama, igaüks saab valmistada just omale meeldiva rõõmsa pitsilise asja. Teeme koos päeva ilusamaks!

IMGP4672

 

 

 

Share