Heegeldatud pitsiga lasteaiakott – iga pisipreili unistus

kertukott Liitusin üle kolme kuu tagasi, päris projekti alguspäevil, Ettevõtlusjoogaga. Kel on huvi, otsige Internetist üles elukuiseiklus.ee lehekülg, sealt saab täpsemalt lugeda. See leht siin ongi saanud valmis ainult tänu selle projekti nõule ja innustusele. Kahe väikse lapse kõrvalt areneb asi visalt, aga siiski kindlalt.

Olen täiesti teadlik, et minu tooted ei ole midagi originaalset ehk midagi sellist, millega igaüks ise hakkama ei saaks ega ka midagi Eestile omast, et turistile pakkuda,  seega sellega rikkaks pole lootust saada. Samas on see tohutult hea variant katsetamaks ja läbi mängimaks kõiki veebiturunduse trikke.  Ja mine sa tea, ehk on ühel päeval kõigil vaja just sellise pitsiga tooteid. Välismaal pannakse pitsi ju kõikjale, kasvõi maitseainepurkidele ja see on minu meelest täiesti lahe, miks ei võiks see Eestis toimida? Põnev on näha, kuhu see projekt ükskord välja jõuab. Oskusi on juba kogunenud omajagu.

Hetkel aga olen linnast ära, lapsed lasteaias ei käi ning käsitööd teha pole eriti mahti. Siiski leidsin eile autost juba mõnda aega valmis, aga täiesti pildistamata pitsi ja satsiga pisikeste peilide lasteaiakoti ning kuna valgus soosis, siis tegime fotosessiooni ka kohe ära. Ma jumaldan ilusaid pilte, aga väikeste modellidega tuleb kiire olla.

Pisikeste preilide lasteaia mänguasjakott on õmmeldud lõheroosast paksemast puuvillasest riidest, käsitsiheegeldatud pits ja väike sats on samuti juurde lisatud. Kott on e- poes ka täiesti saadaval ning kuna õmblusmasin ning heegelnõel on mul siiski kaasas, siis on lähiajal ka lisa oodata. Võimalik, et isegi poistele. Nautige suve, nagu meie seda teeme, sest see on meil Eestis ju lühike!

Kertukott1

Share