Kes on virtuaalne assistent?

Virtuaalne assistent aitab ettevõtjal säästa ega ja ressursse, mis muidu kuluks tugitegevustele. Virtuaalse assistendi teenuseid saab tellida vajaduspõhiselt, kas siis regulaarselt haldama mingit kindlat tegevust või projektipõhiselt appi kiirel ajal. See võimaldab ettevõtjal keskenduda strateegilistele ülesannetele, kasvatada oma äri ja suurendada tootlikkust. Üks virtuaalse assistendi suurimaid eeliseid on paindlikkus – ta saab töötada ettevõtja jaoks vajalikul ajal, teda saab palgata nii lühiajaliste kui ka pikemate projektide tarvis. Virtuaalne assistent töötab talle sobivas kohas. Talle ei pea ostma töölauda, arvutit ega telefoni. Kõik tööks vajalikud programmid ja lahendused leiab ta ise.

Virtuaalse assistendi peamised ülesanded hõlmavad administratiivseid toiminguid, kliendisuhtlust, turundus- ja müügitegevusi ning muid ettevõtte igapäevatööga seotud ülesandeid.

Virtuaalne assistent saab hallata ettevõtja kalendrit, broneerida reise, vastata klientide päringutele ja meilivestlustele, koostada dokumente, aruandeid ja esitlusi. Ta võib aidata ka sotsiaalmeedia kanalite haldamisel, turunduskampaaniate läbiviimisel ja müügitoetustegevustes.


Virtuaalassistent Pille Väljataga – abikäsi e-poe edendamiseks

Oled juba e-poe omanik, aga ei jõua hallata?

Või unistad alles e-poest, aga ei oska teha?

Mina saan aidata.

  • WordPressi veebilehtede loomine, makselahenduste ning postivõimaluste integreerimine ja tootehaldus.
  • SEO-tekstid, tootefotode fototöötlus, suuruse ja failiformaadi optimeerimine
  • Müügitunnelite seadistamine Smailys.
  • Facebook Pixel ja Google Analytics ühendendamine


Sul ei ole veel e-poodi?

Enne töö alustamist tuleb sul registreerida domeen ja tellida majutus. Enimkasutatavad teenusepakkujad Eestis on zone.ee ja veebimajutus.ee

Samuti tuleb eraldi lepingud sõlmida makselahenduse pakkujatega (mina soovitan Montoniot) ja postiteenuse pakkujatega igaühega eraldi.

Mõtle ja välja, milline su leht olema peaks. See aitab säästa aega ja raha.

Sul on juba e-pood?

Saan aidata uusi tooteid sisestada ja tekste/pilte kohendada.
Kuidas minuga ühendust võtta?

Tutvumiskõne alati tasuta

email: pillevaljataga@gmail.com

Kliendid räägivad …

Scroll to Top