Köögikapad

Aasta tagasi lõin ma Imelooma brändi. Hetkel tundub, et edutult. Nüüd on mul isu luua veel üks bränd – must-valgetele enamasti toidupiltidele. Kõik puha originaallooming – oma kasvatatud, oma pildistatud ja PhotoShopis sobivaks töödeldud.

Fotokapa on kergele jäigale kapa alusplaadile (paksus 5 mm) kleebitud foto.  Esmalt trükitakse välja foto/plakat ning see kleebitakse kapa plaadile, et seinapilt oleks tugevam ja vastupidavam.

Kapa on kaubamärk ehk sünonüüm kergele polüuretaanvahust tahvlile, mille tegemise tehnoloogia on maailma unikaalne ja inglise keeles on see foam board.

 

Ainuke häda on jälle see, et Eestis ma sellele tootele turgu ei näe. Neid seinapilditootjaid on juba piisavalt palju ja ma ei tee kõigile midagi, vaid üsna kitsa nišši tooteid.

Seega olen jälle nimeprobleemi ees. Eestikeelse kujundusega oli lihtne, aga täpitähed laias maailmas?

Ühesõnaga igasugu ideed on oodatud. Imelooma nimekonkursi tegin ka Facebookis ja kõik brändiloojad, kellega ma Loomeinkubaatori aegadel kohtuma juhtusin, vangutasin eestikeelse nime peale pead. Võimalik, et neil oligi õigus.

pallikett

Hetkel on päris paljude toitudega tahvlid juba olemas, aga loon  neid rõõmuga juurde. Suvel pildistan ja sügise poole siis vastavalt jaksule töötlen. See on midagi, mis paneb mul silmad särama, seega võiks ju laiemalt katsetada. See on midagi, millel on minu käekiri ja mida mitte keegi ei saa minult maha viksida.

Kuna bränd on alles sündimas, on olemasolev valik on kõige paremini nähtav hetkel minu isiklikul Facebooki kontol. Ja prinditaval kujul ehk failina muidugi minu Etsy poes.

Tegelikult on natuke infot ka lehel POSTRID. Eestikeelseid postreid on hetkel olemas 17 erinevat.

Tellida võib juba varem, aga reaalselt saan kätte jagama  hakata alles alates 18. augustist.

Vot nii.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.