Paar mõtet passiivse sissetuleku kohta

passiivne sissetulekKuna ma endiselt kirjutan oma äriplaani ja tuli korra mõte kontrollida passiivse sissetuleku definitsiooni, siis sattusin siia lehele – 6 nõuannet, kuidas luua passiivset sissetulekut, tundus lihtsalt ahvatlev, et klikkida. Tahaks ju ka ratsa rikkaks saada. Lisaks uurin alati selliseid tekste SEO-vaatevinklist, sest silmnähtavalt on selles artiklis kõik õigesti tehtud, kui Google seda mulle esilehel pakkus.

Ja juba teise punkti juures (Blogimine) toimus valgustumine ehk nüüd ma saan aru, miks keegi mulle mitte mingit koostööd ei paku. Sellest kirjatükist tuleb välja, et turundajad, soovivad tulevasi noori tarbijad enda brandi lojaalseteks tarbijateks teha. Jah, see on tulevikku suunatud turundus, aga vanemad ja juba maksujõulised kliendid, mis toimiks kohe? Miks sellest mööda vaadatakse? Ei usu mina, et kõigil on piisavalt palju maksujõulisi kliente juba olemas. Mind endiselt huvitab turundus väga ja ma tahan aru saada, miks keegi midagi teeb.

Kui päris aus olla, siis olles seoses messi korraldamisega kamminud läbi lugematul hulgal ettevõtete kodu- ja FB-lehti, siis jääb mulje, et turundust ei peeta ikka veel eriti oluliseks. Ja kasvõi töötavat meiliaadressi on lehelt väga raske leida, aga koduleht on ju ka turundus.

Seda artiklit edasi lugedes tuleb fotode ja juhendite( selle panin meelevaldselt ise siia otsa) müümine, mis on ka hea plaan, aga see on väga pika vinnaga ettevõtmine. Ehk et panen üles ja hakkan kohe teenima, siin ei toimi. Vahepeal muutuvad juba moed ja trendid ning siis tuleb valikut kaasajastada. Näiteks ma oma Etsy fotopoes juba uuendan faile, sest hetkel on trend julmalt musta ja valgega motiivid ning see ei ole kindlasti igavene mood. Ja kuna hinnad on läbi vahendajate väga soodsad, siis peab neid väga palju üles panema. Ajatu vektorgraafika on muidugi teine teema.

Aga muidu olen artikliga igati nõus ja kiidan passiivse sissetuleku tekitamise mõtet igal võimalusel. See on mu oma unistus olnud viimased kolm aastat ja siin ma nüüd olen. Viinamarjad on hapud, ütleks nüüd enamik. Võib-olla tõesti. Aga ma töötan selle nimel edasi. Nii et rohkem blogipostitusi (ja seega klikke) ning rohkem (must-valgeid) fotosid!

Pildi tegin jällegi ise, sest lihtsam on ise teha, kui fotopankadest tasuta pilti välja kaevata.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.